Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy
9,2 Výborné 11 recenzí

Madeira - květinová a turistická

FUNCHAL • PORTO MONIZ • SANTANA • SAO VICENTE • CURRAL DAS FREIRAS • CAMARA DOS LOBOS • CABO GIRÃO • LEVÁDY • SÃO LOURENCO

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup je 8% ze základní ceny do 31.12.2018, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2019 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2019 a po 1.9.2019. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři od 1.2.2019 (do té doby je výhodnější sleva za včasný nákup).

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
9x večeře Na osobu / Na zájezd 4300
10x večeře Na osobu / Na zájezd 4700
folklórní večer s večeří Na osobu / Na zájezd 1000
pokoj mořská strana Na osobu / Na noc 200
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
Cena Příplatek za jednolůžkový pokoj
termín snídaně
05.07.2019- 15.07.2019 28 990,- 650,-
20.09.2019- 30.09.2019 28 990,- 850,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Prahy do Funchalu, transfer do hotelu na ubytování

2. den

Prohlídka hlavního města Funchalu. Hlavní třída s katedrálou Sé, kostel sv. Petra, přístav, park Santa Catarina, stará pevnost São Tiago, nábřeží se sochou Ronalda, zahrada Quinta Vigia, oficiální rezidence předsedy vlády, socha Sissi, muzeum madeirského vína, aj. Po prohlídce individuální volno, možnost navštívit městskou dopravou Jardim Botânico, botanickou zahradu, kde jsou exotické květiny uspořádány do působivých ornamentů, a Jardim Orquidea, soukromou zahradu zaměřenou na pěstování orchidejí. Návrat do hotelu individuální.

3. den:

Tento den navštívíte divoký střed ostrova. Den začnete průjezdem do ještě nedávno těžko dostupného vnitrozemí na vyhlídku Eira do Serrado, ze které je úžasný výhled na divoký kaňon, okolní hory a vesnici Curral das Freiras. První zastávka bude na Picodos Barcelos, odkud uvidíte krásně celou zátoku Funchalu. Z Eira do Serrado sejdete pěšky do vesničky Curral das Freiras v centru hor, která dostala svůj název podle jeptišek schovávajících se zde před piráty. Ochutnáte kaštanový likér a různé dobroty z kaštanů.
Odpoledne volno nebo možnost navštívit místní dopravou nebo vyhlídkovými lanovkami další zahrady a parky Funchalu - např. Jardim Tropical, s tropickými rostlinami, které lemují potůčky, jezírka a exotické pavilony.

4. den:

Výlet na střechu ostrova k nejvyšším velikánům. Ráno pěší výlet z Achadas do Teixeira směrem nahoru k nejvyššímu bodu ostrova, k Pico Ruivo, odkud se naskýtají úchvatné výhledy na všechny strany ostrova. Po túře zastávka ve vesničce Santana proslavené typickými barevnými domky. Následuje přejezd do přírodního parku Ribeiro Frio, kde se nachází farma s chovem pstruhů, a odtud procházka po levadě na vyhlídku Balcões („Balkóny”), jednu z nejhezčích vyhlídek na ostrově. Cestou zpět zastávka na vyhlídce Pico do Arieiro ve výšce 1 805 m s úžasnými výhledy i na nejvyšší horu Pico Ruivo. Návrat do hotelu.

5. den:

Individuální volno nebo fakultativně pěší túra po levádě do Caniçal z Maroços do Ribeira Seca, nazývané leváda mimóz, díky množství stromů a keřů, které levádu lemují. Půldenní výlet.

6. den:

Celodenní výlet, během kterého poznáte nejkrásnější místa západní části Madeiry. Hlavní cesta ostrova Estrada Monumental vás zavede do městečka Câmara de Lobos, kde Winston Churchill trávil čas malováním obrazů při pobytu na Madeiře. Cesta pokračuje na Cabo Girão, který je údajně nejvyšším útesem v Evropě. Další zastávka bude v Ribeira Brava, která je situována už na úrovni moře. Poté vystoupáte přes 4 různá vegetační pásma a část vavřínového lesa Laurissilva, který je pod ochranou UNESCO, k vyhlídce u hotelu Encumeada, odkud se naskýtají jedinečné výhledy na severní i jižní pobřeží ostrova. Opět sjedete dolů a přes São Vicente se dostanete do malebného městečka Porto Moniz, kde se nachází přírodní koupaliště z lávových kamenů. Volný čas ke koupání v přírodních bazéncích s mořskou vodou. Na cestě zpět do hotelu pojedete přes Seixal a zastavíte se ještě v São Vicente.
Večer fakultativně možnost účasti na folklórním madeirském večeru spojeném s večeří.

7. den:

Výlet na východní pobřeží ostrova k výběžku São Lourenço, jedno z mála nedotčených míst Evropy, kde rozeklané různobarevné skály vytvářejí fantastickou kombinaci spolu s mořem a divokou přírodou. Pěší vycházka z Baia d´Abra k vyhlídce a majáku. Na závěr se zájemci mohou vykoupat na jediné přírodní písečné pláži ostrova Prainha, s černým pískem. Nachází se na půli cesty mezi Caniçalem a zátokou Baía d´Abra (jde o jedno z nejlepších míst na koupání na ostrově).

8. den:

Odpočinkový den. Možnost fakultativních lodních výletů, např. výlet na katamaránu za delfíny a ke Cabo de Girão k šnorchlování nebo na ostrov Porto Santo s 9 km písečných pláží, které vybízejí ke koupání, možnost projížděk na kole, pěších výletů po ostrově.

9. den:

Výlet do zeleného srdce ostrova - pěší procházka po levádě Rabaçal, která je lemována bílými a fialovými kalokvěty. Nejprve se projdete podél levády k vodopádu Cascata do Risco, pak budete pokračovat k jezírku s 25 vodopády a zpět se vrátíte tunelem. Poté sejdete do Calhety, kde se zájemci mohou vykoupat v oceánu.
Průvodkyně zájezdu: Lenka Mendonça

10. den:

Odpočinkový den nebo fakultativní výlet po „pstruží levádě“ z Ribeiro Frio do Portely. Tato trasa zahrnuje v sobě vše, co je na levádách zajímavé: průchod skalními trhlinami, krátkými tunely a bujnou vegetací subtropického horského lesa. Celodenní výlet.

11. den:

Transfer na letiště, odbavení a odlet do Prahy.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

leteckou dopravu na Madeiru a zpět, vč. tax
transfery do hotelu a zpět
privátní autobus na výlety,3., 4., 6., 7., 9. den
10x ubytování ve 3* hotelu se snídaní
služby průvodce

Příplatky

• jednolůžkový pokoj: 650 Kč/noc (září), 850 Kč/noc (červenec)
• pokoj mořská strana: 200 Kč/os/noc
• 9x večeře (vč. nápojů): 4 300 Kč
• 10x večeře (vč. nápojů):: 4.700 Kč
• madeirský folklórní večer s večeří: 1000 Kč (min. 10 osob)
• transfer Brno-Praha-Brno: 800 Kč
• loď na Porto Santo cca 65 €, katamaran cca 35 €
• fakultativní výlety (min. 10 osob) – leváda Marocos 24 €, leváda Ribeiro Frio-Portela 37 €,

Předpokládaná částka na vstupy 40 €.

Ohlasy zákazníků

Mail doručen: 14.10.2016
Dobrý den, zájezd byl super, ubytování na 3 hvězdy velice dobré. Absolutně nám nevadilo, že jsme mimo Funchal. Průvodkyně, paní honorární konzulka – to nemělo chybu. Pozdravuji ji touto cestou a až příště přijedeme dovezeme české párky a hořčici. Mrkající veselý obličej Vše bylo úžasné a nemělo to chybu.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel 8,3 Strava 8,9 Delegát 9,9 Doprava 9,6

Pavlína Malá - Madeira - květinová a turistická (06.07.2018 - 16.07.2018)
Hodnoceno: 20.09.2018

Hotel 7 Strava 9 Delegát 10 Doprava 9

Se zájezdem na Madeiru jsme byli velice spokojeni, obzvláště oceňujeme práci průvodkyně která se nám maximálně věnovala. Jako již po několikáté nás Vaše cestovní kancelář nezklamala a už se těšíme na katalog zájezdů na příští rok.

Zdenka Brachtlová - Madeira - květinová a turistická (06.07.2018 - 16.07.2018)
Hodnoceno: 14.09.2018

Hotel 4 Strava 10 Delegát 10 Doprava 9

Perfektní zájezd po organizační stránce, průvodce a strava vynikající. Madeira překrásná.
Připomínky k ubytování. Velké rozdíly. Někdo byl spokojený, ale někdo měl pokoj ve sklepě, kde bylo chladno a vlhko.

Marek Gracík - Madeira - květinová a turistická (22.09.2017 - 02.10.2017)
Hodnoceno: 07.11.2017

Hotel 7 Strava 10 Delegát 10 Doprava 9

Hotel nebyl špatný, ale pokoje ve spodní části od recepce měly velmi zatuchlé skříně, ze kterých nám všechno prádlo smrdělo plísní. Bohužel jsme na to nepřišli hned, jinak by jsme ho ani z kufru nevyndávali. Stejný problém, pokud vím, měli i ostatní ze zájezdu. To ale bylo to jediné, co nám vadilo. Musím vyzdvihnout delegáta paní Lenku, tím, že na Madeiře trvale žije s rodinou, povyšuje svými znalostmi prostředí a lidí služby průvodce na vyšší level. Zájezd se nám velice líbil, Madeira je pohodová a krásná.....

Marta Ruttkayová - Madeira - květinová a turistická (07.07.2017 - 17.07.2017)
Hodnoceno: 26.07.2017

Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Skvělý zájezd s vyváženou lehčí i náročnější turistikou a časem k oddechu.
Potom trochu zamrzí, že pokynům nebyla věnována větší pozornost - například:
..... Dále přejděte pouze s palubními zavazadly (max. 5 kg) k pasové kontrole, kde předložíte pas...
.....podle fenyklu - Funchal. Na čtyřmilionovém ostrově je to jediné město,...
ořeklepy v místních názvech.
Každopádně jsme se vrátili nadmíru spokojeni.

Iva Pěgřimová - Madeira - květinová a turistická (07.07.2017 - 17.07.2017)
Hodnoceno: 26.07.2017

Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Děkujeme za perfektně připravený zájezd. Protože to nebyl náš první zájezd s vaší CK, tak nezbývá než dodat, že vše bylo jako vždy vynikající. Už přemýšlíme, co s vámi podnikneme příští rok.

Iva Pěgřímová
Eva Záškolná

Milan Minařík - Madeira - květinová a turistická (11.07.2016 - 22.07.2016)
Hodnoceno: 01.11.2016

Hotel 9 Strava 9 Delegát 10 Doprava 10

Delegátka, i když byla záskok za nemocnou paní, byla vynikající.

Miloslav Kočí - Madeira - květinová a turistická (23.09.2016 - 03.10.2016)
Hodnoceno: 25.10.2016

Hotel 10 Strava 8 Delegát 10 Doprava 10

Byli jsme spokojeni, ale celodenní výlet dle programu ( 4.den ) k Pico Ruivo a následující leváda "Balcoes" a dále na Pico do Ariero byl časově příliš náročný, takže nebylo možné stihnout vyhlídku "hnízdo káňat" . Díky průvodkyni, která upravovala program dle počasí, nikde nepršelo a byly krásné výhledy.

Alena Perníková - Madeira - květinová a turistická (23.09.2016 - 03.10.2016)
Hodnoceno: 14.10.2016

Hotel 7 Strava 5 Delegát 9 Doprava 9

Michaela Mašková - Madeira - květinová a turistická (11.07.2016 - 22.07.2016)
Hodnoceno: 24.09.2016

Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

opravdu super dovolená, dlouho budu vzpomínat

Jan Holčík - Madeira - květinová a turistická (11.07.2016 - 22.07.2016)
Hodnoceno: 22.09.2016

Hotel 9 Strava 9 Delegát 10 Doprava 10

Moc se nám zájezd líbil, průvodkyně Lenka byla skvělá, zase s vámi někam rádi pojedeme! Holčíkovi

Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení

Video

Sa Calobra

Mallorca, kouzelný ostrov Baleárského souostroví

Praha, Brno, Ostrava letecky
polopenze
First minute
od 20 231,-
pěší turistika Cala Murta

Mallorca s turistikou - nedotčená příroda a tradiční architektura

Praha, Brno, Ostrava letecky
polopenze
First minute
od 21 151,-
Portugalsko - Svatojakubská - řeka Miňo

Svatojakubská pouť 3 - portugalská cesta z Porta do Santiaga de Compostela

Praha letecky
snídaně polopenze
First minute
od 25 990,-
Azory, Sao Miguel

Azorské ostrovy - São Miguel – pěší turistika v zeleném ráji - letecky

Praha letecky
snídaně polopenze
First minute
od 32 990,-
Nově zařazeno v naší nabídce !